Colgate Oral and Dental Health Resource Center

Innowacyjne pasty do zębów, które doskonale czyszczą zęby i rozjaśnią każdy uśmiech.

Pasty do zębów

Uniwersalna szczoteczka stworzona z myślą o wygodzie i rezultatach.

Szczoteczki do zębów

Produkty Colgate Smiles to radość szczotkowania i nabieranie dobrych nawyków.

Produkty dla dzieci

Każdy uśmiech jest inny i o każdy trzeba dbać w inny sposób. Colgate ma rozwiązania dla każdego uśmiechu.

Wyszukuj według korzyści
Wielkość czcionki

Pielęgnacja ochraniaczy na zęby

Po dopasowaniu ochraniacza do zębów musisz nauczyć się jak należy o niego prawidłowo dbać. Ochraniacz należy nosić tylko podczas treningów i zawodów sportowych. Nie wolno go żuć, ponieważ może to zmniejszyć skuteczność plastiku lub materiału warstwowego.

Stomatolog powinien sprawdzić czy ochraniacz nie ma ostrych brzegów, które mogłyby podrażnić lub uszkodzić dziąsła lub policzki. Po zdjęciu ochraniacza należy sprawdzić czy nie uległ on uszkodzeniu. Jeśli uległ, należy go wymienić, aby nie podrażniał dziąseł. Ochraniacz będzie służył dłużej, jeśli odpowiednio się o niego zadba.

Po zdjęciu ochraniacz należy umyć chłodną wodą oraz szczoteczką i pastą do zębów, aby usunąć bakterie osadzające się na nim podczas użycia. Następnie należy go opłukać i przechowywać w opakowaniu w temperaturze pokojowej aż do następnego treningu lub rozgrywki. Należy pamiętać o regularnych wizytach u stomatologa i omawianiu z nim wszelkich pytań i wątpliwości związanych z używaniem ochraniacza na zęby podczas uprawiania sportu.


© Copyright 2011 Colgate-Palmolive Company

Zdrowie i higiena jamy ustnej Kategorie

Strona firmy  |  Strona główna  |  Polityka cookies  |  Ogólne warunki prawne  |  Polityka Prywatności  |  Mapa serwisu  |  Kontakt
Copyright© Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.
Oglądasz polską wersję strony internetowej.