Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Praca
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, pracowników jednego z wiodących koncernów wytwarzjących produkty konsumpcyjne? Praca w Colgate.
Aby ułatwić Wam planowanie kariery oraz dobre przygotowanie się do procesu rekrutacyjnego przygotowaliśmy dla Was „Poradnik kandydata”.

Znajdziecie w nim najważniejsze informacje, pomocne zarówno przy poszukiwaniu pierwszej pracy, jak też gdy zdecydujecie się na zmianę zatrudnienia.

Poradnik podzieliliśmy na cztery sekcje:
Jak wybrać najciekawszą ofertę?
Tu zamieściliśmy informacje i wskazówki pomocne w podjęciu decyzji odnośnie wyboru najlepszej i najbardziej odpowiedniej oferty pracy.
Co jest ważne dla pracodawcy?
Część ta zawiera informacje jakich umiejętności i cech osobowych pracodawcy najczęściej poszukują u kandydatów do pracy.
Jak przygotować się do procesu rekrutacyjnego?
W sekcji tej przygotowaliśmy porady dotyczące pisania skutecznego cv oraz listu motywacyjnego. Poza tym zamieściliśmy informacje jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby wypaść na niej jak najlepiej i wywrzeć pozytywne wrażenie na pracodawcy.
Pierwsze dni w pracy
W ostatniej części poradnika piszemy jak zachować się w pierwszych dniach pracy w firmie, aby już na początku podkreślić nasz profesjonalizm i motywację.