Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Jak wybrać...


Planując wejście na rynek pracy powinieneś zastanowić się jakiego pracodawcy oraz jakiej oferty będziesz szukał dla siebie.
Pierwszym etapem powinna być samoocena i próba określenia własnych zainteresowań oraz predyspozycji zawodowych. Następnie na podstawie wyciągniętych wniosków i uzyskanych informacji wybranie odpowiednich ofert pracy.

Przy samoocenie warto będzie odpowiedzieć sobie między innymi na pytania:
  • w czym jesteś najlepszy i w jakiej dziedzinie możesz się wykazać,
  • jakie są Twoje mocne strony i umiejętności
  • jakie są Twoje zainteresowania i jaka praca dawałaby Ci najwięcej satysfakcji
  • w jakim kierunku chciałbyś planować swój rozwój zawodowy
  • co chciałbyś osiągnąć w życiu zawodowym
  • w jakim środowisku pracowałoby Ci się najlepiej?

Precyzując swoje oczekiwania zawodowe łatwiej Ci będzie znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę pracy. Poszukiwaniom tym warto poświęcić nieco więcej czasu. Postaraj się po pierwsze, dowiedzieć jak najwięcej o sobie, po drugie poszukać informacji o przyszłym pracodawcy i starannie przemyśleć wybraną ofertę pod kątem własnych ambicji i zainteresowań. W ten sposób nie tylko łatwiej Ci będzie przejść przez kolejne etapy rekrutacji, ale także będziesz w stanie znaleźć pracę, która rzeczywiście spełni Twoje oczekiwania.

O ile samoocena jest analizą Twojej osoby i informacji musisz poszukiwać wewnątrz siebie, o tyle o pracodawcy i ewentualnej ofercie pracy możesz dowiedzieć się ze źródeł zewnętrznych. Warto przy tym korzystać z kontaktów osobistych i rozmawiać z osobami pracującymi już w danej firmie. Nieocenionym źródłem informacji jest Internet i prasa, a ostatnio nowym, zyskującym na popularności Targi Pracy czy Dni Kariery organizowane na uczelniach. Przy poszukiwaniu pracy warto korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł, aby podjęta praca okazała się właściwym wyborem. .

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Praca
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, pracowników jednego z wiodących koncernów wytwarzjących produkty konsumpcyjne? Praca w Colgate.

Dołącz do świata Colgate
Tu znajdziesz kilka wskazówek jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z sukcesem przejść przez proces rekrutacji i zostać członkiem naszego zespołu.