Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Pierwszy dzień w pracy


Jeżeli udało Ci się przejść z sukcesem wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego przed Tobą jeszcze jedno wyzwanie: pierwsze dni w pracy.

Jak każda nowa sytuacja, tak i to wydarzenie powoduje podekscytowanie, ale także zaniepokojenie: jak sobie poradzić stawiając pierwsze kroki w nowym miejscu pracy. Poniżej podajemy kilka cennych wskazówek jak zachować się i zaprezentować w nowym środowisku.

Najważniejsze jest, aby już w pierwszym dniu dać się poznać jako osoba otwarta, pogodna, entuzjastyczna oraz zmotywowana do podjęcia wyzwań związanych z nową pracą. Przede wszystkim firma liczy na Twoje doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności, które deklarowałeś w czasie spotkań rekrutacyjnych. Dlatego staraj się udowodnić, że jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i firma może liczyć na Twoje wsparcie i zaangażowanie.

Pierwsze dni pracy, to także okazja dla Ciebie, aby bliżej zapoznać się z firmą, jej pracownikami oraz kulturą organizacyjną. Już w trakcie pierwszych spotkań staraj się nawiązać pozytywne relacje z innymi pracownikami, pytaj o ich rolę w organizacji, wykonywane zadania oraz posiadane doświadczenia. Kontakty te w przyszłości pozwolą Ci sprawniej oraz bardziej efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

I przede wszystkim bądź naturalny i bądź sobą. Dzięki temu łatwiej i szybciej uda Ci się przystosować do nowego środowiska, a pierwsze dni pracy staną się początkiem udanej i pełnej sukcesów kariery zawodowej.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Praca
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, pracowników jednego z wiodących koncernów wytwarzjących produkty konsumpcyjne? Praca w Colgate.

Dołącz do świata Colgate
Tu znajdziesz kilka wskazówek jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z sukcesem przejść przez proces rekrutacji i zostać członkiem naszego zespołu.