Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Jak przygodować się do rekrutacji


Kiedy analizując ogłoszenie o pracę, znaleźliśmy wymarzoną dla siebie ofertę, następnym ważnym krokiem będzie przygotowanie się do procesu rekrutacyjnego.

Każda firma ma ustalone procedury wyboru najlepszego kandydata, ale zawsze pierwsza selekcja odbywa się na podstawie analizy nadesłanych dokumentów aplikacyjnych. Ważne, aby już na tym etapie dołożyć starań i zainteresować pracodawcę swoją osobą. Odpowiednio napisane cv (curriculum vitae) i list motywacyjny mogą być pierwszym krokiem do sukcesu, bowiem na rozmowę kwalifikacyjną zostają zaproszeni tylko nieliczni.

Poniżej przygotowaliśmy kilka cennych porad i wskazówek, jak profesjonalnie napisać cv oraz list motywacyjny oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Praca
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, pracowników jednego z wiodących koncernów wytwarzjących produkty konsumpcyjne? Praca w Colgate.