Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?


Jeżeli Twoje dokumenty aplikacyjne zainteresowały pracodawcę następnym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna. Celem tego spotkania jest zarówno przybliżenie kandydatowi oferty pracy, jak też bliższe poznanie go pod kątem dopasowania jego osoby do stanowiska pracy. Na spotkaniu rekrutacyjnym kandydat ma możliwość pełniejszego zaprezentowania siebie, przedstawienia swoich osiągnięć, umiejętności oraz motywacji do pracy w danej firmie.

Przed spotkaniem rekrutacyjnym warto poświęcić trochę czasu i dobrze przygotować się do rozmowy. Musisz pamiętać, że jest to Twój pierwszy kontakt twarzą w twarz z pracodawcą, dlatego powinieneś starać się wywrzeć na nim pozytywne wrażenie i przekonać go, że jesteś tym kandydatem, którego firma poszukuje.

Co warto zrobić przed spotkaniem?

  • Dokonaj analizy dokumentów aplikacyjnych, które wysłałeś do pracodawcy. Zastanów się, przykłady jakich sytuacji mógłbyś zaprezentować na poparcie swoich umiejętności czy cech osobowości.
  • Przemyśl dotychczasową ścieżkę swojej kariery zawodowej - co udało Ci się do tej pory osiągnąć. Spójrz także w przyszłość: jakie są Twoje aspiracje, ambicje zawodowe, w jakim kierunku chciałbyś się rozwijać, w jakim środowisku pracować.
  • Zbierz i uporządkuj informacje na temat swoich kwalifikacji, umiejętności oraz cech osobowości. Pomyśl o swoich mocnych stronach oraz jak możesz zaprezentować się pracodawcy, aby zainteresować go i przekonać do Twojej osoby.
  • Przeanalizuj adekwatność Twojej kandydatury do wymagań stanowiska. Bądź przygotowany na pytania odnośnie Twojej motywacji do podjęcia pracy w danej firmie oraz na danym stanowisku, a także do wykazania, że Twoje kwalifikacje w pełni odpowiadają wymogom stawianym przez pracodawcę.
  • Zbierz jak najwięcej informacji o firmie, do której aplikujesz: historii, produktach, pozycji na rynku, sukcesach, tak abyś potrafił przekonać pracodawcę, że wybór danej firmy to celowa i przemyślana decyzja.
  • Przygotuj sobie listę pytań, które sam będziesz mógł zadać na spotkaniu. Wykorzystaj rozmowę jako okazję do zebrania informacji odnośnie stanowiska pracy (zadań na nim wykonywanych, obowiązków), możliwości rozwoju w firmie czy oczekiwań pracodawcy wobec nowego pracownika.

Kilka porad:

Przygotowanie – poświęć czas na przygotowanie się do spotkania, da Ci to poczucie komfortu i wzmocni Twoją pewność siebie.

Wygląd - strój skromny, oficjalny, podkreślający szacunek do osoby, z którą masz się spotkać.

Punktualność – bądź na czas; w przypadku spóźnienia uprzedź pracodawcę.

Sposób wypowiedzi - na pytania odpowiadaj bezpośrednio, zwięźle i rzeczowo, podawaj konkretne przykłady; daj się poznać jako osoba kompetentna, profesjonalna, szczera i zdecydowana.

Język ciała – bądź naturalny i uśmiechnięty, zachowaj otwartą pozycję ciała, jednak nie przesadzaj ze swobodą i kontroluj przypadkowe ruchy (np. machanie nogą, bawienie się długopisem), pamiętaj też o utrzymywaniu kontaktu wzrokowego ze swoim rozmówcą.

Unikaj – nieszczerych odpowiedzi, przesadnej pewności siebie, aroganctwa, negatywnego wyrażania się o poprzednim lub obecnym pracodawcy.

Zadawanie pytań - nie wstydź się pytać, poszukiwać informacji, jednak swoje pytania zadaj na końcu rozmowy.

I najważniejsze - na spotkanie idź nastawiony pozytywnie i entuzjastycznie.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Praca
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, pracowników jednego z wiodących koncernów wytwarzjących produkty konsumpcyjne? Praca w Colgate.

Dołącz do świata Colgate
Tu znajdziesz kilka wskazówek jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z sukcesem przejść przez proces rekrutacji i zostać członkiem naszego zespołu.

Żele dla mężczyzn
Nowe żele pod prysznic dla mężczyzn, świeżość i pewność siebie w każdej sytuacji. Wypróbuj chłodzący żel pod prysznic Palmolive Active Fresh lub żel pod prysznic do ciała i włosów Palmolive Active Care.