Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

SubTemplateHeaderImage
Praca 
Praca w Colgate to doskonała możliwość rozwoju swoich kwalifikacji zawodowych i zainteresowań. Nasza firma to także miejsce, w którym spotykają się niezwykli ludzie. Rozpoczynając swoją karierę zawodową w Colgate możesz spodziewać się wielu zadań, które rozwiną Twoje umiejętności i wiedzę. Bez względu na to, w jakim dziale, funkcji, czy kraju pracujesz będziesz miał okazję poznawać nowe zagadnienia, podejmować nowe wyzwania, budując tym samym swoją karierę zawodową w kierunku najbardziej dla Ciebie interesującym.

Jako firma międzynarodowa o globalnym zasięgu oferujemy naszym pracownikom możliwość rozwoju i pracy w różnych środowiskach biznesowych. Indywidualne planowanie kariery sprawia, że każdy pracownik może podążać w wybranym przez siebie kierunku, odkrywając swoje najmocniejsze strony i rozwijając swoje kompetencje. A wiele międzynarodowych projektów sprawia, że czujemy się jednym globalnym zespołem, którego członkowie wymieniają się doświadczeniami i uczą się od siebie nawzajem.

W celu wybrania najciekawszej ścieżki kariery zawodowej warto poszukiwać doświadczeń już w trakcie studiów. Bardzo chętnie współpracujemy ze studentami przy pracach projektowych, dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą. Także większość z pracowników tymczasowych wspierających naszą pracę to studenci. Zapraszamy młode osoby do wypróbowania swoich sił w pracy nad bieżącymi zadaniami w naszej firmie.

Jakich ludzi poszukujemy

Aktualne projekty rekrutacyjne w Polsce i na świecie. Jeżeli interesuje Cię podjęcie pracy w naszym zespole prześlij swoją aplikacje na adres: rekrutacja@colpal.comKluczowe wartości Colgate
Poznaj nasze trzy fundamentalne wartości — Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie, którymi kierujemy się w każdym aspekcie naszego życia zawodowego.
Więcej

Produkty
Colgate-Palmolive jest jednym z wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości. Poznaj nasze produkty.