Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

SubTemplateHeaderImage
Praca 
Praca w Colgate to doskonała możliwość rozwoju swoich kwalifikacji zawodowych i zainteresowań. Nasza firma to także miejsce, w którym spotykają się niezwykli ludzie.

Czy chcesz do nas dołączyć?

Jeżeli interesuje Cię podjęcie pracy w naszym zespole zapoznaj się z możliwościami, jakie oferujemy.

Praca stała

Oferta dla studentówKluczowe wartości Colgate
Poznaj nasze trzy fundamentalne wartości — Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie, którymi kierujemy się w każdym aspekcie naszego życia zawodowego.
Więcej

Produkty
Colgate-Palmolive jest jednym z wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości. Poznaj nasze produkty.