Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Jakich ludzi poszukujemy
W Colgate pracownicy są bardzo ważni. To właśnie dzięki nim budujemy siłę naszej organizacji. Nasze wspólne wysiłki w celu doskonalenia biznesu, produktów i współpracy sprawiają, że możemy poszczycić się wieloma doskonałymi produktami i wysoką jakością pracy.

Do Colgate trafiają ludzie, którzy chcą rozwijać się wraz z firmą, dzielić się wiedzą i umiejętnościami, a tym samym umacniać rynkową pozycję firmy i naszych produktów.

Każde stanowisko wymaga konkretnych umiejętności zawodowych, specjalistycznej wiedzy lub doświadczenia. Dla nas ważne jest jednak, żeby pracownicy Colgate z entuzjazmem podchodzili do powierzonych obowiązków. Staramy się, aby każdy pracownik czerpał ze swojej pracy satysfakcję i mógł się rozwijać.

Poszukujemy ludzi otwartych i szczerych, posiadających wysokie zdolności pracy zespołowej. Pracownicy Colgate doskonale komunikują się między sobą, szukają niekonwencjonalnych rozwiązań, pracują i uczą się w zespole.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do nas, zapoznaj się z aktualnymi projektami rekrutacyjnymiw Polsce i na świecie.

Prześlij swoją aplikacje na adres: rekrutacja@colpal.comKluczowe wartości Colgate
Poznaj nasze trzy fundamentalne wartości — Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie, którymi kierujemy się w każdym aspekcie naszego życia zawodowego.
Więcej

Produkty
Colgate-Palmolive jest jednym z wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości. Poznaj nasze produkty.