Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Oferta dla studentów
W celu wybrania najciekawszej ścieżki kariery zawodowej warto poszukiwać doświadczeń już w trakcie studiów. Bardzo chętnie współpracujemy ze studentami, dzieląc się naszym doświadczeniem i wiedzą.

W trakcie całego roku współpracujemy ze studentami przy pracach projektowych. Także większość z pracowników tymczasowych wspierających naszą pracę to studenci. Zapraszamy młode osoby do wypróbowania swoich sił w pracy nad bieżącymi zadaniami w naszej firmie.

Miesiące letnie każdego roku to czas kiedy możesz wziąć udział w specjalnym Programie Praktyk Wakacyjnych. 3 miesiące pracy pod okiem doświadczonego mentora i odpowiedzialność za powierzony projekt na pewno sprawią, że lepiej zrozumiesz specyfikę pracy w konkretnej funkcji. Bardzo często jest to także pierwszy krok do budowania swojej kariery zawodowej w Colgate.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Programu Praktyk Wakacyjnych.

Aktualne oferty praktyk:
Kluczowe wartości Colgate
Poznaj nasze trzy fundamentalne wartości — Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie, którymi kierujemy się w każdym aspekcie naszego życia zawodowego.
Więcej

Produkty
Colgate-Palmolive jest jednym z wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości. Poznaj nasze produkty.