Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Program praktyk wakacyjnych

Zapraszamy studentów IV i V roku studiów oraz absolwentów!

Colgate – Palmolive to idealane miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej i zdobycie pierwszych doświadczeń w międzynarodowym środowisku. Szeroki zakres działań prowadzonych przez firmę pozwala nam zaoferować możliwość rozwoju osobom posiadającym różne doświadczenie i zainteresowania.

Co to jest Program Praktyk Wakacyjnych?

Co roku Colgate – Palmolive organizuje 3-miesięczne płatne Praktyki Wakacyjne dla najzdolniejszych studentów ostatnich lat studiów i absolwentów. Pierwsza edycja Programu odbyła się w 1995 roku. Pod opieką Mentora praktykanci zdobywają cenne doświadczenia zawodowe. Jako pełnoprawni członkowie zespołu aktywnie uczestniczą również w codziennym życiu firmy i działu. Przede wszystkim jednak pod okiem profesjonalistów pracują nad indywidualnym projektem.

Colgate – Palmolive umożliwia rozpoczęcie kariery zawodowej osobom zainteresowanym różnorodnymi specjalnościami. Na ciekawe zadania mogą liczyć studenci kierunków ekonomicznych, finansowych, jak i społecznych. Ponadto, w fabryce Colgate – Palmolive w Halinowie (zapewniamy dojazd z Warszawy) proponujemy pełne wyzwań praktyki dla studentów o profilu technicznym (chemia inżynieryjna i procesowa, automatyka i robotyka, biotechnologia oraz ochrona środowiska).

Najlepsi Praktykanci mają szansę na udział w rocznym Programie Stażowym.

Kogo szukamy?

Do Programu Praktyk Wakacyjnych zapraszamy osoby otwarte na wiedzę i nowe doświadczenia. Poszukujemy ludzi z pasją, kreatywnych, o wysokich zdolnościach organizacyjnych, potrafiących działać w zespole.

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz profilu studiów zgodnych ze specyfiką danego obszaru.

Podejmujesz wyzwanie? W Colgate – Palmolive możliwe jest odbycie Praktyki w następujących działach:

 • Finanse
 • Sprzedaż
 • Marketing
 • HR
 • Logistyka
 • Dział Prawny
 • Inżynieria
 • Produkcja
 • Dział Opakowań
 • Laboratorium Chemiczne
 • Laboratorium Mikrobiologiczne
 • IT
Lista departamentów, które w danym roku przyjmują osoby na praktyki publikowana jest w ogłoszeniach, które firma Colgate – Palmolive zamieszcza na własnej stronie internetowej i portalach pracy.

Zgłoszenia przyjmujemy co roku od lutego do końca maja. Aplikacje prosimy przysyłać poprzez znajdujący się na naszej stronie internetowej Formularz aplikacyjny lub na adres: rekrutacja@colpal.com (z dopiskiem: Program Praktyk Wakacyjnych/nazwa działu, w którym osoba chciałaby odbywać praktykę).
Kluczowe wartości Colgate
Poznaj nasze trzy fundamentalne wartości — Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie, którymi kierujemy się w każdym aspekcie naszego życia zawodowego.
Więcej

Produkty
Colgate-Palmolive jest jednym z wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości. Poznaj nasze produkty.