Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Poznaj Colgate
Poznaj Colgate

Jesteśmy firmą o naprawdę globalnym zasięgu, która pomaga konsumentom dbać o siebie i swoich najbliższych, dostarczając im nowatorskich, wysokiej jakości produktów, którym można zaufać.

Colgate działa w branży produktów pielęgnacyjnych: oferujemy produkty, które pozwalają konsumentom na całym świecie poprawiać jakość swojego życia i życia swoich najbliższych. Nasza działalność koncentruje się na 5 głównych dziedzinach. Są to higiena jamy ustnej, pielęgnacja ciała, środki czystości domowej, pielęgnacja tkanin oraz specjalistyczna żywność dla zwierząt domowych. Opracowując produkty, kierujemy się jakością i wartością produktu dla konsumenta. Nieprzerwanie pracujemy nad lepszym zrozumieniem zmieniających się potrzeb konsumentów, a następnie wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, oferując nowatorskie produkty w przystępnej cenie jak najszerszemu gronu odbiorców.
Globalna rodzina produktów Colgate obejmuje takie marki jak Colgate, Palmolive, Mennen, Speed Stick, Protex, Irish Spring, Kolynos, Ajax, Soupline, Suavitel, Fab oraz Hill’s Science Diet i Hill’s Prescription Diet Pet Foods. Możemy się poszczycić roczną sprzedażą o łącznej wartości blisko 10 miliardów USD w ponad 200 krajach i terytoriach świata.

W Polsce oferujemy klientom produkty z 3 kluczowych kategorii: środki higieny jamy ustnej (Colgate, Colodent), środki pielęgnacji ciała (Palmolive, Lady Speed Stick, Protex), środki czystości domowej (Ajax, Palmolive)

Tutaj możesz przyjrzeć się z bliska produktom ze świata pielęgnacji Colgate.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Żele dla mężczyzn
Nowe żele pod prysznic dla mężczyzn, świeżość i pewność siebie w każdej sytuacji. Wypróbuj chłodzący żel pod prysznic Palmolive Active Fresh lub żel pod prysznic do ciała i włosów Palmolive Active Care.