Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Różnorodność
Różnorodność

Prawie 40.000 pracowników Colgate odzwierciedla zróżnicowane bogactwo kultur na całym świecie. Jako firma cenimy różnorodność, promujemy globalne środowisko pracy i doceniamy wkład każdego pracownika Colgate. Nasza koncepcja zróżnicowania wykracza ponad rasę, religię, pochodzenie czy płeć. Chcemy promować globalne środowisko pracy oraz wspierać różnorodność myślenia, wynikającą z różnych doświadczeń, wiedzy i wykształcenia pracowników Colgate. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać kreatywność i innowacyjność, niezbędne naszej firmie dla utrzymania przewagi konkurencyjnej na globalnym rynku.

Podkreślając zobowiązania wobec naszych najcenniejszych zasobów, którymi są nasi pracownicy, nieustannie udoskonalamy programy mentorskie, szkoleniowe oraz wspierania równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym. Chcemy mieć pewność, że wszyscy pracownicy Colgate mają zapewnione możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego.

Wierzymy, że nasza kultura organizacyjna i wartości dają każdemu pracownikowi możliwość wpływania na budowanie naszego biznesu. Nieustannie dążymy do różnicowania środowiska pracy, co korzystanie wpływa na firmę, dając nam szansę jeszcze skuteczniejszego zaspokajania potrzeb naszych klientów i konsumentów na całym świecie.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej