Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Poznaj Colgate
Jesteśmy firmą o naprawdę globalnym zasięgu, która pomaga konsumentom dbać o siebie i swoich najbliższych, dostarczając im nowatorskich, wysokiej jakości produktów, którym można zaufać.
Nasza kultura organizacyjna
Wszyscy pracownicy Colgate podzielają nasze pragnienie, by być najlepszym. Z zaangażowaniem działamy na rzecz innowacji i wysokiej jakości, zarówno usług, jak i produktów. Wiemy o tym, że bez względu na szczebel w organizacji, indywidualny wkład pracownika naprawdę wiele znaczy – i pomaga naszej firmie osiągnąć pozycję lidera na rynku globalnym.
Różnorodność
Prawie 40.000 pracowników Colgate odzwierciedla zróżnicowane bogactwo kultur na całym świecie. Jako firma cenimy różnorodność, promujemy globalne środowisko pracy i doceniamy wkład każdego pracownika Colgate. Nasza koncepcja zróżnicowania wykracza ponad rasę, religię, pochodzenie czy płeć. Chcemy promować globalne środowisko pracy oraz wspierać różnorodność myślenia, wynikającą z różnych doświadczeń, wiedzy i wykształcenia pracowników Colgate. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać kreatywność i innowacyjność, niezbędne naszej firmie dla utrzymania przewagi konkurencyjnej na globalnym rynku.