Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Chariman's Message
Mam przyjemność powitać Państwa w świecie Colgate-Palmolive. Colgate to firma o zasięgu globalnym, prowadząca działalność w ponad 200 krajach.

Zapewne poznali już Państwo wiele z naszych produktów, ponieważ należą one do marek najlepiej znanych klientom na całym świecie. Zaliczają się do nich pasty do zębów i szczoteczki do zębów Colgate oraz mydła i szampony Palmolive; mydło w płynie Softsoap, dezodoranty Mennen, środki czyszczące Ajax i Axion oraz produkty dla zwierząt Hill's Pet Nutrition.

Ludzie Colgate, pracujący na całym świecie, pielęgnują trzy wspólne dla wszystkich, fundamentalne wartości. Są to Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie. Wartości te znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w jakości naszych produktów oraz opinii, jaką cieszy się nasza firma, ale również w naszym zaangażowaniu w pracę na rzecz społeczności lokalnych w miejscach, gdzie prowadzimy działalność.

Jako wiodący wytwórca produktów konsumpcyjnych jesteśmy ponadto silnie zaangażowani w rozwój technologii, które wychodziłyby naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów na całym świecie. Można wręcz powiedzieć, że naszym celem jest wykorzystywanie technologii do wytwarzania produktów, które będą stale podnosić jakość życia naszych klientów, niezależnie od tego, jaką część świata zamieszkują.

Jako odnosząca sukcesy firma koncentrujemy się na zapewnianiu stałego wzrostu, który jest nam niezbędny, abyśmy mogli nadal odnosić sukcesy na skalę globalną oraz jeszcze bardziej umacniać pozycję naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że właśnie w ten sposób możemy przynieść największe korzyści naszym klientom, pracownikom i udziałowcom.

Cieszy nas Państwa zainteresowanie Colgate-Palmolive. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą firmą za pośrednictwem strony internetowej.
Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej