Colgate Cares - Community Service Projects to enhance quality of life.

Colgate Cares- Community Service Projects to enhance quality of life. Community Service Projects in your community. Colgate community programs: Colgate Bright Smiles Bright Futures, Starlight Children's Foundation, Women's Games and Youth for America

SubTemplateHeaderImage
Zobacz, jak świat zmienia się na lepsze dzięki wspieraniu przez Colgate programów społecznych. W ponad 200 krajach na całym świecie, Colgate troszczy się o społeczności lokalne, w których działa i z którymi sąsiaduje, wdrażając liczne, skuteczne i sprawdzone programy.


Programy społeczne w Polsce
Colgate-Palmolive Poland dba o swoich pracowników oraz społeczność lokalną, wprowadzając w ten sposób w życie jedną z fundamentalnych wartości - "Troskę". Pomoc realizowana jest przez firmę na wiele sposobów, miedzy innymi finansowanie różnego rodzaju inwestycji i pomoc materialną. Ponadto Colgate-Palmolive Poland uczestniczy w programach pomocy prowadzonych przez fundacje charytatywne na rzecz dzieci i młodzieży. Aktywnie propaguje ideę higieny jamy ustnej wśród dzieci, czego doskonałym przykładem są programy "Radosny uśmiech, radosna przyszłość" i "Świat pełen szczęśliwych uśmiechów".

Colgate-Palmolive bardzo angażuje się w poprawę jakości życia społeczności, pośród których prowadzi działalność biznesową. Przeznacza środki finansowe na rzecz różnorodnych organizacji oraz programów, wspierających lokalne społeczności. Colgate-Palmolive Poland wspiera między innymi gminę Halinów - gdzie znajduje się fabryka firmy. Współpracujemy z miejscową szkołą, Urzędem Gminy oraz mieszkańcami.
Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej