Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Ogólne warunki prawne
Ogólne warunki prawne

Niniejszy serwis internetowy został przygotowany przez Colgate-Palmolive (Poland) sp. z o.o. siedzibą w Warszawie jako serwis informacyjny dla użytkowników stron internetowych. Dostęp do niniejszego serwisu a także korzystanie z niego podlegają poniższym warunkom oraz odpowiednim przepisom prawa.

Zawartość tej strony internetowej podlega ochronie. Prawa autorskie do materiałów zawartych na tej stronie przysługują wyłącznie Colgate-Palmolive (Poland) sp. z o.o. Jakiekolwiek kopiowanie oraz drukowanie mogą się odbywać wyłącznie dla użytku własnego w celu uzyskania informacji na temat Colgate-Palmolive (Poland) lub produktów oferowanych przez Spółkę. Zabrania się wykorzystywania, zmieniania, kopiowania lub modyfikowania materiałów zawartych na stronie w jakimkolwiek innym celu niż wymieniony powyżej oraz ich rozpowszechniania, bez uprzedniej zgody Colgate-Palmolive (Poland) sp. z o.o. W szczególności niedozwolone jest umieszczanie jakichkolwiek materiałów pochodzących z naszego serwisu informacyjnego na innych stronach www lub serwerach.

Wszystkie umieszczone w niniejszym serwisie nazwy handlowe stanowią zarejestrowane znaki towarowe, stanowiące własność Colgate-Palmolive (Poland) sp. z o.o. lub używane przez nią na mocy zawartych umów licencyjnych. Korzystanie bądź używanie znaków, oznaczeń oraz nazw handlowych bez zezwolenia uprawnionego jest zabronione.

Żadna informacja zawarta w niniejszym serwisie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Colgate-Palmolive (Poland) sp. z o.o. w Warszawie
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6 D, 01-531 Warszawa
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000035014, NIP: 118-00-06-759
kapitał zakładowy: 21 003 506 złCentrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej