Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Welcome to Colgate
Kadra kierownicza korporacji
Poznaj ludzi firmy Colgate, którzy są osobiście odpowiedzialni za jej działalność, służą za przykład i przyczyniają się do naszych sukcesów na całym świecie.
Zarząd
Spotkaj ludzi, którzy strzegą solidnych zasad zarządzania i silnej strategii firmy Colgate.
Programy społeczne
Zobacz, jak świat zmienia się na lepsze dzięki wspieraniu przez Colgate programów społecznych. W ponad 200 krajach na całym świecie, Colgate troszczy się o społeczności lokalne, w których działa i z którymi sąsiaduje, wdrażając liczne, skuteczne i sprawdzone programy.
Życie w zgodzie z naszymi wartościami
Poznaj inicjatywy, procesy i polityki, które pomagają nam nieprzerwanie umacniać Colgate-Palmolive oraz społeczności lokalne, w których działamy i z którymi sąsiadujemy. Przeczytaj o naszej wierności fundamentalnym wartościom i wysokim normom etycznym Colgate, zawartych w naszym Kodeksie postępowania oraz zobowiązaniu na rzecz rozwoju.
Wyróżnienia
Zapoznaj się z pochwałami i uznaniem, jakie zyskała firma Colgate na całym świecie.
Wiadomości
Poznaj nasze najnowsze produkty, informacje prasowe, zestaw dla prasy i dane kontaktów z mediami.
Wypowiedź Przewodniczącego Rady Nadzorczej
Mam przyjemność powitać Państwa w świecie Colgate-Palmolive. Colgate to firma o prawdziwie globalnym zasięgu, prowadząca działalność w ponad 200 krajach. Zapewne poznali już Państwo wiele z naszych produktów, ponieważ należą one do marek najlepiej znanych klientom na całym świecie... Pełny tekst wiadomości

Kariera w ColgateNajwiększym dobrem naszej firmy są pracownicy. To dzięki staraniom utalentowanych i uzdolnionych ludzi na całym świecie Colgate osiąga sukcesy oraz utrzymuje pozycję lidera na rynku globalnym. W związku z tym staramy się zatrudniać i zatrzymywać w firmie najlepszych ludzi oraz stać się dla nich najlepszym miejscem pracy, gdzie mogą realizować swoje ambicje zawodowe. Dążymy do tego, aby zapewnić im wyjątkowe środowisko, w którym praca staje się pasją, przynosi satysfakcję i pozwala budować karierę zawodową w najbardziej interesującym pracownika kierunku.

Dla inwestorów
Na stronach tych znajdziesz informacje finansowe dotyczące Colgate, m. in. roczne raporty finansowe oraz historię obecności na giełdzie.
 
Produkty
Colgate-Palmolive jest jednym z wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości.
Poznaj nasze produkty.
 
Praca
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, pracowników jednego z wiodących koncernów wytwarzających produkty konsumpcyjne?
Tutaj prezentujemy możliwości kariery w naszej firmie.