Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Kluczowe wartości Colgate
Nasze trzy fundamentalne wartości — Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie — zaznaczają się we wszystkim, co robimy.
Zarządzanie z szacunkiem
„Zarządzanie z szacunkiem” ma kluczowe znaczenie dla nieprzerwanych sukcesów Colgate oraz realizacji naszego celu, jakim jest stanie się „Najlepszym miejscem pracy”.
Docenianie pracowników Colgate
„Docenianie pracowników Colgate” to program szkoleniowy opracowany w celu zachęcenia pracowników Colgate pochodzących z różnych środowisk z całego świata do osiągnięcia swych osobistych celów przy równoczesnym wspieraniu realizacji celów firmy. Szkolenie pomaga pracownikom Colgate dostrzegać wyjątkowy wkład, jaki do firmy wnoszą inni oraz cenić i szanować ich za to.
Kodeks postępowania
Kodeks postępowania Colgate upowszechnia najwyższe normy etyczne na wszystkich płaszczyznach działania firmy.
Żyjąc w zgodzie z wartościami Colgate
Colgate: Szacunek do otaczającego nas świata