Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Kodeks postępowania
Pobierz PDF
Kodeks postępowania Colgate upowszechnia najwyższe normy etyczne na wszystkich płaszczyznachdziałania firmy.

Kodeks postępowania Colgate stanowi zbiór zasad naszej wzajemnej współpracy, a także współpracy z firmami z zewnątrz, konsumentami, rządami, społecznościami lokalnymi oraz udziałowcami. Kodeks bezustannie przypomina nam o spoczywającym na nas obowiązku budowania stosunków ze wspomnianymi stronami w oparciu o zasady szczerości, uczciwości i humanitaryzmu. Kodeks postępowania Colgate, który po raz pierwszy wydano w 1987 roku, jest regularnie aktualizowany i wznawiany.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Żele dla mężczyzn
Nowe żele pod prysznic dla mężczyzn, świeżość i pewność siebie w każdej sytuacji. Wypróbuj chłodzący żel pod prysznic Palmolive Active Fresh lub żel pod prysznic do ciała i włosów Palmolive Active Care.