Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Kluczowe wartości Colgate
Nasze trzy fundamentalne wartości — Troska, Globalna praca zespołowa oraz Ciągłe doskonalenie zaznaczają się we wszystkim, co robimy.
Stanowią one fundament naszej strategii handlowej i znajdują odzwierciedlenie w każdym aspekcie naszego życia zawodowego.

Troska

Colgate troszczy się o ludzi – swoich pracowników, konsumentów, udziałowców i partnerów handlowych. Dbamy o to by zawsze postępować uczciwie i tolerancyjnie; uważnie słuchać innych i szanować różnice istniejące między ludźmi. Dbamy również o ochronę środowiska oraz o poprawę życia lokalnych społeczności.

Globalna praca zespołowa

Jako pracownicy Colgate wszyscy należymy do wielkiego międzynarodowego zespołu ludzi, którzy stale współpracują ze sobą niezależnie od dzielących ich odległości. Dzięki dzieleniu się wiedzą, pomysłami i technologiami nasza firma stale się rozwija i osiąga zyski.

Ciągłe doskonalenie

Colgate, zarówno jako zespół ludzi, jak i każdy z nich indywidualnie, stara się nieustannie doskonalić w każdej dziedzinie swojej działalności. Coraz lepiej rozumiejąc oczekiwania klientów i konsumentów oraz stale ulepszając nasze produkty, usługi i procesy staniemy się najlepszą firmą.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej

Żele dla mężczyzn
Nowe żele pod prysznic dla mężczyzn, świeżość i pewność siebie w każdej sytuacji. Wypróbuj chłodzący żel pod prysznic Palmolive Active Fresh lub żel pod prysznic do ciała i włosów Palmolive Active Care.