Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Sustaining the Environment
Pobierz PDF (wer. angielska)
Wypowiedź starszej kadry kierowniczej

Sukces Colgate bierze swoje korzenie z najważniejszych wartości firmy, jakimi są Troska, Ciągłe doskonalenie oraz Globalna praca zespołowa. Te wartości, manifestujące się we wszystkich aspektach naszej działalności, stanowią siłę napędową wszystkiego, co robimy. Są podstawą naszego zaangażowania w dostarczaniu bezpiecznych produktów wysokiej jakości, które służą poprawie poziomu życia konsumentów na całym świecie. To te wartości napędzają nasze uwieńczone sukcesem, długofalowe starania, mające na celu zwiększenie zysku udziałowców, a także stymulują nasze starania o to, by stworzyć miejsce pracy, w którym wszyscy pracownicy Colgate będą kierować się wzajemną uczciwością i szacunkiem.

Logicznym następstwem ogromnego znaczenia wspomnianych wartości było osadzenie ich jako głównej osi niniejszego raportu, prezentującego w zarysie osiągnięcia Colgate na polu pracy społecznej, ochrony środowiska i gospodarki, jak również nasz niezmienny szacunek dla ludzi i świata, który nas otacza. Rozpoczynając upowszechnianie tych informacji wśród szerszych rzesz odbiorców, pragniemy ukazać charakter prowadzonej przez nas działalności gospodarczej, nasze zaangażowanie w rozwój pracowników, wpływ uznawanych przez nas wartości na naszą działalność oraz wsparcie, jakiego udzielamy społecznościom lokalnym, z którymi współpracujemy i sąsiadujemy.

Rozszerzając nasz system gromadzenia danych z całego świata dotyczących osiągnięć Colgate na polu pracy społecznej, ochrony środowiska i gospodarki, jak również innych wskaźników zrównoważonego rozwoju, mamy nadzieję, że nasze raporty będą się stopniowo rozrastać i ewoluować. Mamy świadomość tego, że nasza praca nigdy się nie kończy oraz że istnieją możliwości wprowadzania dalszych udoskonaleń. W kolejnych raportach będziemy dostarczać Państwu najświeższych informacji na temat wspomnianych dziedzin oraz na temat tego, jaki wpływ na nasze interesy, pracowników, społeczności i otaczający nas świat wywiera wartość, jaką jest Ciągłe doskonalenie. W tym pierwszym raporcie na temat naszych wartości w działaniu, znajdą Państwo dowody na to, że pracownicy Colgate na każdym kroku dokładają wszelkich starań, by osiągnąć sukces w interesach, a zarazem przyczynić się do dobrobytu globalnej społeczności. Zrozumieją Państwo, w jaki sposób wierność wartościom Colgate obejmuje swym zakresem spójne programy i procesy na całym świecie, które składają się na globalną kulturę opartą na zasadach uczciwości.

Jesteśmy głęboko przekonani, że nasz obowiązek popierania interesu udziałowców obejmuje również obowiązek odpowiedzialnego postępowania we wszystkich aspektach naszej działalności. Nasze wartości były i będą dla nas drogowskazem podczas wypełniania naszych zobowiązań wobec udziałowców, pracowników Colgate, konsumentów oraz wszystkich, którzy na nas polegają. Cieszy nas Państwa zainteresowanie tymi najważniejszymi aspektami naszej firmy.

Reuben Mark, Przewodniczący i CEO
William S. Shanahan,
Prezes Lois D. Juliber,
COO Ronald T. Martin,
Wiceprezes ds. Globalnych Praktyk Handlowych i Odpowiedzialności Społecznej Firmy

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej


Colgate Max Fresh
Zobacz nową linię past do zębów Colgate Max Fresh, którą firma Colgate wprowadziła na rynek w lipcu 2005 roku.

Żele dla mężczyzn
Nowe żele pod prysznic dla mężczyzn, świeżość i pewność siebie w każdej sytuacji. Wypróbuj chłodzący żel pod prysznic Palmolive Active Fresh lub żel pod prysznic do ciała i włosów Palmolive Active Care.