Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Wiadomości

Oświadczenie Colgate Palmolive

W związku z pojawieniem się w mediach pewnych, mylących informacji o "podrabianej" paście do zębów „Colgate” w Europie, Firma Colgate Palmolive chciałby przekazać Państwu informacje wyjaśniające.

Pasta do zębów produkowana przez Colgate jest wytwarzana zgodnie z najwyższymi standardami jakości i jest całkowicie bezpieczna.

Pragniemy zapewnić, iż glikol dwuetylenowy nie jest, ani nigdy nie był składnikiem pasty Colgate nigdzie na świecie.

Jak dotąd, nie dotarła do nas żadna informacja o paście do zębów, pochodzącej z nielegalnego importu obecnej na polskim rynku. Colgate nie ma związku z tym nielegalnym procederem i współpracuje z władzami sanitarnymi i celnymi , aby zagwarantować, iż tylko oryginalna pasta Colgate, dopuszczona do sprzedaży w Polsce, będzie dostępna dla klientów.

Konsumenci powinni kupować i używać tylko oryginalną pastę Colgate, którą łatwo rozpoznać. Na opakowaniu zewnętrznym oryginalnej pasty widnieje:

  • opis w języku polskim
  • informacja o nazwie i adresie firmy w Polsce:

Colgate Palmolive Poland SP.z o.o. Ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

W celu uzyskania dodatkowych informacji konsumenci mogą kontaktować się z numerem Infolinii Colgate: 0 - 801 11 66 11.


Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej