Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej


Dołącz do świata Colgate
Tu znajdziesz kilka wskazówek jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z sukcesem przejść przez proces rekrutacji i zostać członkiem naszego zespołu.

W Colgate dbamy o zawodowy rozwój swoich pracowników. Aby pomóc pracownikom osiągnąć sukces i zadowolenie z pracy, z dumą oferujemy im szkolenia i kształcenie zawodowe oraz możliwości zagranicznej kariery.

Nasza metoda rozwoju zawodowego polega na rozwijaniu u pracowników pewności własnych możliwości: motywujemy naszych pracowników do tego, by podejmowali ambitną i fascynującą pracę, zapewniając im równocześnie doświadczenie, kontakty i wsparcie, którego potrzebują, aby odnieść sukces.
Szkolenia i rozwój
Pozycja lidera, jaką Colgate zajmuje na rynku światowym, ma bezpośredni związek z umiejętnościami naszych pracowników. Zdobywanie wiedzy praktycznej oraz rozwój zawodowy mają kluczowe znaczenie dla naszych dalszych sukcesów.
Pierwsze dni w firmie
Dołączając do grona pracowników Colgate już od pierwszych dni możesz liczyć na wsparcie i profesjonalną wiedzę. Twoje umiejętności rozwijać się będą każdego dnia.
Budowanie kariery
Indywidualne podejście do każdego pracownika sprawia, że każdy może planować swój rozwój w interesującym dla niego kierunku. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy pracownicy czerpali ze swojej pracy satysfakcję i z entuzjazmem podchodzili do codziennych wyzwań. Zaplanuj swoją karierę zawodową w Colgate.