Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Budowanie kariery
Budowanie kariery

Indywidualne podejście do każdego pracownika sprawia, że każdy może planować swój rozwój w interesującym dla niego kierunku. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszyscy pracownicy czerpali ze swojej pracy satysfakcję i z entuzjazmem podchodzili do codziennych wyzwań. Zaangażowanie w różnorodne zespoły projektowe pozwala na poznanie wielu aspektów naszej działalności, a tym samym umożliwia pracownikom wybór interesującej ich drogi rozwoju.

Formalne procesy, takie jak: Ocena roczna oraz Indywidualne planowanie rozwoju wspomagają pracowników i kierowników w budowaniu kolejnych etapów kariery. Dzięki tym procesom każdy pracownik regularnie otrzymuje informacje na temat wyników pracy, mocnych i słabszych stron oraz możliwości dalszego rozwoju. Także programy szkoleń przygotowywane są w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych pracowników.

Zwracamy uwagę na indywidualne umiejętności i predyspozycje. Każdy z pracowników wie, że jest odpowiedzialny za swoją karierę zawodową.

Jeżeli chcesz razem z nami budować swoją drogę rozwoju zawodowego zobacz, jakich pracowników obecnie poszukujemy.
Praca w Colgate

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej


Dołącz do świata Colgate
Tu znajdziesz kilka wskazówek jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z sukcesem przejść przez proces rekrutacji i zostać członkiem naszego zespołu.

Żele dla mężczyzn
Nowe żele pod prysznic dla mężczyzn, świeżość i pewność siebie w każdej sytuacji. Wypróbuj chłodzący żel pod prysznic Palmolive Active Fresh lub żel pod prysznic do ciała i włosów Palmolive Active Care.