Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Pierwsze dni w firmie
Pierwsze dni w firmie

Dołączając do grona pracowników Colgate już od pierwszych dni możesz liczyć na wsparcie i profesjonalną wiedzę. Twoje umiejętności rozwijać się będą każdego dnia.

Już od pierwszych dni staramy się wprowadzać nowych pracowników w specyfikę naszej organizacji. Specjalnie przygotowany program orientacyjny pomoże w poznaniu struktury, w jakiej działamy, naszej kultury organizacyjnej, wspólnych wartości i zasad. Zanim rozpocznie się praca nad codziennymi obowiązkami chcemy, aby każda nowa osoba mogła zobaczyć, jak będzie wyglądał jej wkład w wyniki realizowane przez naszą firmę. Dlatego też ogromną wagę przykładamy do dokładnego zaplanowania pierwszych dni pracy dla każdego pracownika.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej


Dołącz do świata Colgate
Tu znajdziesz kilka wskazówek jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z sukcesem przejść przez proces rekrutacji i zostać członkiem naszego zespołu.

Żele dla mężczyzn
Nowe żele pod prysznic dla mężczyzn, świeżość i pewność siebie w każdej sytuacji. Wypróbuj chłodzący żel pod prysznic Palmolive Active Fresh lub żel pod prysznic do ciała i włosów Palmolive Active Care.