Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej.

Colgate-Palmolive - Producent past do zębów, szczoteczek, kosmetyków do pielęgnacji ciała i środków czystości domowej. Na całym świecie miliony ludzi takich jak Ty ufają naszym produktom, powierzając nam troskę o swoich najbliższych. Nasze produkty: pasty do zębów, szczoteczki, kosmetyki do pielęgnacji ciała i środki czystości, dzięki wysokiej jakości poprawiają jakość życia naszych klientów.

Colgate-Palmolive - Godne zaufania produkty i informacje o zdrowiu jamy ustnej.
Colgate-Palmolive - Producent antyperspirantów i dezodorantów Lady Speed Stick dla kobiet.
Środki czystości domowej Ajax: płyny i spraye uniwersalne, proszki i mleczka do czyszczenia, płyny do mycia szyb, płyny do mycia naczyń Ajax i Palmolive.

Caring for Our Communities
Szkolenia i rozwój
Szkolenia i rozwój

Pozycja lidera, jaką Colgate zajmuje na rynku światowym, ma bezpośredni związek z umiejętnościami naszych pracowników. Zdobywanie wiedzy praktycznej oraz rozwój zawodowy mają kluczowe znaczenie dla naszych dalszych sukcesów.

Nasi pracownicy rozwijają się korzystając z bogatego programu szkoleń
(z zakresu umiejętności przywódczych oraz wiedzy technicznej). Jednak formalne szkolenia to tylko początek możliwości poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia. Zachęcamy pracowników do stałej, dwukierunkowej komunikacji, dzięki której wiedzą, jak idzie im w pracy i co powinni zrobić, by rozwijać się dalej w swoim zawodzie. Zachęcamy do:
  • Corocznych sesji poświęconych ustalaniu celów
  • Stałego coachingu i wymiany informacji zwrotnych w celu omówienia postępów, określenia dziedzin wymagających poprawy i zaktualizowania priorytetów
  • Wystawiania pisemnych ocen pracowników w celu udokumentowania postępów na drodze do realizacji celów rozwoju zawodowego.

Jako globalny zespół realizujemy wiele projektów międzyfunkcyjnych, dzięki którym pracownicy mają okazję współpracować z kolegami z innych działów i krajów. Wymiana doświadczeń wpływa na ciągłe podnoszenie jakości naszej pracy i kwalifikacji zawodowych.

Staramy się, aby pracownicy mieli dostęp do najnowszych technologii. Wprowadzamy nowe systemy informatyczne i narzędzia multimedialne wspomagające naszą pracę.

Centrum zdrowia jamy ustnej
Dowiedz się więcej o produktach Colgate do higieny jamy ustnej i o tym jak dbać o zdrowie jamy ustnej.
Więcej


Dołącz do świata Colgate
Tu znajdziesz kilka wskazówek jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z sukcesem przejść przez proces rekrutacji i zostać członkiem naszego zespołu.

Żele dla mężczyzn
Nowe żele pod prysznic dla mężczyzn, świeżość i pewność siebie w każdej sytuacji. Wypróbuj chłodzący żel pod prysznic Palmolive Active Fresh lub żel pod prysznic do ciała i włosów Palmolive Active Care.