Total FAQ Accordion

Pytania i odpowiedzi

 • Właśnie kupiłam nową pastę Colgate Total®. Dlaczego ją zmieniliście / zastąpiliście?

  Firmie Colgate zależy na tym, by oferować produkty jak najbardziej zaawansowane, dostosowane do zmieniających się potrzeb klientów w zakresie higieny jamy ustnej.

  Nowa, zaawansowana formuła Colgate Total® to rezultat kilkunastu lat prac rozwojowych, w tym kilkudziesięciu badań laboratoryjnych i klinicznych. Ma na celu pomoc w zapewnieniu lepszego zdrowia jamy ustnej. Zastosowana w Colgate Total nowa proaktywna technologia walczy z bakteriami nie tylko na zębach, ale także na języku, policzkach i dziąsłach przez 24 godzin*, dzięki czemu dba o zdrowie całej jamy ustnej.

  Rewolucyjna formuła nowej pasty Colgate Total® daje więcej korzyści niż nasze starsze pasty. Zapewnia udoskonaloną ochronę przed płytką i kamieniem nazębnym, przebarwieniami, zapaleniem dziąseł, wrażliwością i ubytkami, jednocześnie dając nowe korzyści, takie jak ulepszona ochrona szkliwa oraz natychmiastowa neutralizacja nieświeżego oddechu, dzięki którym poczujesz, że Twoja jama ustna jest czysta i świeża.

 • Czy nowa pasta Colgate Total® jest równie dobra jak poprzednia?

  Nowa pasta Colgate Total® daje więcej korzyści niż  nasze wcześniejsze pasty! Zapewnia udoskonaloną ochronę przed płytką i kamieniem nazębnym, przebarwieniami, zapaleniem dziąseł, wrażliwością i ubytkami, w połączeniu z nowymi korzyściami takimi jak ulepszona ochrona szkliwa oraz natychmiastowa neutralizacja nieświeżego oddechu, dzięki którym poczujesz, że Twoja jama ustna jest czysta i świeża.

  W przeciwieństwie do zwykłych past do zębów pomagających chronić tylko zęby, Colgate Total walczy z bakteriami nie tylko na zębach, ale także na języku, policzkach i dziąsłach przez 24 godzin*, chroniąc całą jamę ustną.

 • Na czym polega różnica między działaniem nowej pasty Colgate Total® a działaniem poprzedniej technologii?

  Nowa pasta Colgate Total® dba o zdrowie całej jamy ustnej w zupełnie inny, nowy sposób w porównaniu do wcześniejszej pasty Colgate Total. Zaawansowana technologia w nowej paście Colgate Total® wykorzystuje wyjątkowe składniki, takie jak cynk i arginina, które tworzą proaktywną barierę walczącą z bakteriami nie tylko na zębach, ale także na języku, policzkach i dziąsłach. Dzięki temu pomaga zapewnić zdrowie całej jamie ustnej. 

 • Czym różni się formuła nowej Colgate Total® od poprzedniej?

  W nowej paście Colgate Total® zastosowano cynk i argininę, aby zapewnić zdrowie całej jamie ustnej w zupełnie nowy sposób. Technologia zastosowana w nowej Colgate Total® wykorzystuje te wyjątkowe składniki wraz z fluorem, tworząc proaktywną barierę, która walczy z bakteriami nie tylko na zębach, ale też na języku, policzkach i dziąsłach. 

 • Jak działa cynk?

  Cynk proaktywnie walczy z bakteriami w jamie ustnej, z kolei arginina intensyfikuje jego działanie, aby cała jama ustna – zęby, język, policzki i dziąsła – odnosiły korzyści z zapewnianej przez niego zaawansowanej ochrony

 • Jak działa arginina?

  Arginina intensyfikuje działanie cynku, co pozwala proaktywnie walczyć z bakteriami w jamie ustnej. Dzięki temu cała jama ustna – zęby, język, policzki i dziąsła – może korzystać z tej zaawansowanej ochrony.

 • Czy nowa pasta Colgate Total® pomaga zapewnić ochronę przeciwbakteryjną? / Które składniki pomagają zapewnić ochronę przeciwbakteryjną?

  Tak - nowa pasta Colgate Total® pomaga zapewnić ochronę przeciwbakteryjną. W przeciwieństwie do zwykłych past do zębów pomagających chronić tylko zęby Colgate Total® walczy z bakteriami nie tylko na zębach, ale także na języku, policzkach i dziąsłach przez 24 godzin*, pomagając chronić tym samym całą jamę ustną. Zaawansowana formuła pasty wykorzystuje unikalne składniki takie jak cynk i arginina, które razem z fluorem wspomagają ochronę całej jamy ustnej.

 • Jak ta nowa formuła prezentuje się w porównaniu z innymi pastami do zębów?

  Nie prowadzimy bezpośrednich porównań do konkretnych produktów, lecz z przyjemnością informujemy, że w odróżnieniu od zwykłych past, które chronią wyłącznie zęby, Colgate Total® – dzięki zastosowanej w niej proaktywnej technologii – walczy z bakteriami nie tylko na zębach, lecz także na języku, policzkach i dziąsłach – przez 24 godzin*. Dzięki temu dba o zdrowie całej jamy ustnej.

  Nowa Colgate Total® zapewnia więcej korzyści niż wcześniejsze pasty. Zapewnia udoskonaloną ochronę przed płytką nazębną i zapaleniem dziąseł, a także daje nowe korzyści takie jak ulepszona ochrona szkliwa oraz natychmiastowa neutralizacja nieświeżego oddechu. Dzięki temu poczujesz, że Twoja jama ustna jest czysta i świeża.

 • Czy składniki nowej pasty Colgate Total® – cynk i arginina – są bezpieczne dla środowiska?

  Tak, nowa pasta Colgate Total® z cynkiem i argininą jest całkowicie bezpieczna dla środowiska. Cynk występuje w dużej ilości w skorupie Ziemi i jest ważnym składnikiem diety. W środowisku naturalnym najczęściej przekształcany jest w formę mineralną. Arginina jest naturalnie występującym aminokwasem i łatwo ulega biodegradacji.

 • Czy zmieniony został smak?

  Tak. Został on zmieniony i dostosowany, by zapewnić jak najlepsze wrażenia przy nowej formule. Wielu konsumentów przekazało nam swoje pozytywne opinie dotyczące nowych smaków jako niezwykle odświeżających i trwałych.

*po 4 tygodniach ciągłego stosowania, dwa razy dziennie