Autorzy i Recenzenci

Współpracujemy z wieloma ekspertami - w tym z pracownikami służby zdrowia - aby tworzyć dla Ciebie i Twojej rodziny wartościowe i edukujące treści. Od odpowiedzi na pytania o tematyce medycznej, po udzielanie porad dentystycznych – te wszystkie treści na naszej stronie powstają dzięki współpracy z godnymi zaufania specjalistami.

Autorzy i recenzenci

Bogumiła Szeląg

  • Bogumiła Szeląg

    Poznaj artykuły pisane i recenzowane przez lek. dent. Bogumiłę Szeląg, doświadczoną stomatolog. Odkryj najlepsze praktyki dotyczące higieny, leczenia i profilaktyki stomatologicznej, aby zachować zdrowy uśmiech.

Katarzyna Pękala

Maria Liszewska

Kliknij na autora poniżej, aby dowiedzieć się o nim więcej

Katarzyna Pękala

Katarzyna Pękala posiada tytuł doktora nauk chemicznych. Absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania badaniami klinicznymi na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pasjonatka nauki, ekspert w dziedzinie prawa kosmetycznego. Autorka artykułów naukowych w czasopismach recenzowanych oraz rozdziałów do podręcznika dla studentów kosmetologii. Od 2019 roku swoje zainteresowanie rozwojem produktów z zakresu jamy ustnej realizuje jako kierownik do spraw naukowych w firmie Colgate-Palmolive.

Lek.dent. Maria Liszewska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz leczeniem endodontycznym. Z zamiłowaniem skupia się na promowaniu minimalnie inwazyjnych metod leczenia w nowoczesnej stomatologii, a także na edukacji dotyczącej profilaktyki chorób jamy ustnej.

Lek.dent. Bogumiła Szeląg

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Organizatorka i uczestniczka akcji profilaktycznych. W kręgu jej zainteresowań znajduje się koncepcja stomatologii minimalnie inwazyjnej oraz interdyscyplinarne podejście do leczenia pacjentów. Entuzjastka popularyzowania tematów stomatologicznych.