Autorzy i recenzenci

Bogumiła Szeląg

  • Bogumiła Szeląg

    Poznaj artykuły pisane i recenzowane przez lek. dent. Bogumiłę Szeląg, doświadczoną stomatolog. Odkryj najlepsze praktyki dotyczące higieny, leczenia i profilaktyki stomatologicznej, aby zachować zdrowy uśmiech.

Katarzyna Pękala

Maria Liszewska

  • Maria Liszewska

    Poznaj artykuły pisane i recenzowane przez lek. dent. Marię Liszewską, doświadczoną stomatolog. Odkryj najlepsze praktyki dotyczące higieny, leczenia i profilaktyki stomatologicznej, aby zachować zdrowy uśmiech.

 

lek. dent. Maria Liszewska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz leczeniem endodontycznym. Już w czasie studiów aktywnie uczestniczyła w zarządzie lokalnym oraz ogólnopolskim Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, gdzie przez 3 lata sprawowała funkcję Narodowego Koordynatora ds. Profilaktyki. Była odpowiedzialna za promowanie zdrowia i higieny jamy ustnej, edukację stomatologiczną oraz organizację ogólnopolskich kampanii profilaktycznych. Współorganizowała także 3 edycje konferencji HollyŁódź Smile - jednego z najbardziej renomowanych wydarzeń w Polsce , skierowanego do studentów stomatologii oraz lekarzy dentystów na początku drogi zawodowej. Z zamiłowaniem skupia się na promowaniu minimalnie inwazyjnych metod leczenia w nowoczesnej stomatologii, a także na edukacji dotyczącej profilaktyki chorób jamy ustnej.

Maria Liszewska