ODKRYJ BLASK
OPRACOWANY
NAUKOWO

Molecules

WYBIELANIE OPRACOWANE NAUKOWO DOSTARCZANE PRZEZ MARKĘ NR 1 W WYBIELANIU*

Molecules

DOMOWE WYBIELANIE BEZPIECZNE DLA SZKLIWA

Molecules

SZYBKI EFEKT WYBIELANIA, KTÓRY WIDZISZ. KLINICZNIE POTWIERDZONE BIELSZE ZĘBY W 3 DNI**

Molecules

USUWA POWIERZCHNIOWE I GŁĘBOKIE PRZEBARWIENIA

*Badanie przeprowadzone dla Colgate-Palmolive przez NielsenIQ, Retail Audit, Total Poland (Drug), Sales in Value, w W05 2022 – W04 2023 w kategorii: Pasta do zębów (Copyright © 2023, NielsenIQ)
**Usuwa przebarwienia spowodowane jedzeniem i piciem.

Produkty do wybielania zębów opracowane naukowo

Wskazówki i porady dla zachowania białego uśmiechu

Co ludzie sądzą o naszych rozwiązaniach wybielających?

Często zadawane pytania

Jak wybielić zęby w domu?

Istnieje wiele, różnych sposobów wybielania zębów w domu. Od wybielających past do zębów, po aplikatory — Colgate Max White zapewni Ci wszystko. Jeśli szukasz czegoś, co z łatwością stanie się częścią Twojej codziennej rutyny, wypróbuj wybielającą pastę do zębów Colgate Max White Ultra, która zapewnia bielsze zęby w zaledwie 3 dni* lub Colgate Max White Ultimate, która usuwa wieloletnie, głębokie* przebarwienia.
Jeśli chcesz dodać coś do swojej rutyny, nasze inne rozwiązanie wybielające może być dla Ciebie idealne. Wypróbuj aplikator wybielający Colgate Max White Overnight Whitening Pen, który odwraca 15 lat przebarwień** podczas Twojego snu!

*Przebarwienia spowodowane jedzeniem i napojami.
**Po 3 tygodniach nieprzerwanego stosowania, przebarwienia spowodowane jedzeniem i napojami.


Czy mogę wybielić zęby w nocy?

Tak! Nasz aplikator wybielający Colgate Max White Overnight Whitening Pen odwraca 15 lat przebarwień*, jeśli jest stosowany zgodnie z instrukcją. Formuła aplikatora szybko wysycha, tworząc na zębach niewidoczny film, który nie ściera się ani nie rozpuszcza w ślinie przez noc. Możesz zastosować go jako ostatni krok wieczornej pielęgnacji jamy ustnej i pozwolić, aby serum wybielające zadziałało podczas snu.

*Po 3 tygodniach nieprzerwanego stosowania, przebarwienia spowodowane jedzeniem i napojami.


Jak często można wybielać zęby?

Produkty wybielające takie jak pasta do zębów z linii Colgate Max White i aplikator wybielający Whitening Pen zostały zaprojektowane do codziennego użytku, aby nie powodować nadwrażliwości zębów czy podrażnienia dziąseł. Podczas stosowania produktów do wybielania zębów u niektórych osób mogą pojawić się działania niepożądane, takie jak nadwrażliwość czy pieczenie, dlatego ważne jest by używać ich zgodnie z zaleceniami i instrukcją. Jeśli z jakiegoś powodu występują jakiekolwiek skutki uboczne, należy skonsultować się z dentystą lub higienistą, który zaproponuje najlepsze rozwiązanie.