#ColgateSmileOn

#ColgateSmileOnPoland

Colgate Max White chce celebrować różnorodność pięknych uśmiechów, dając Ci szansę stać się twarzą nowej kampanii. Szukamy pięknych i śmiałych uśmiechów, które codziennie przełamują stereotypy i podbijają świat.
 
 

Zobacz co obecni ambasadorzy mówią o ich uśmiechu!

becca

"Posiadanie przerwy między zębami nie jest moją wadą, tylko zaletą"

Becca

kaine

"Nie potrzebuje filtrów aby wyglądać świetnie"

Kaine

Jane

"Obalam stereotypy od 1957 roku"

Jane

 

 

Powiedz nam czemu Twój piękny uśmiech sprawia, że jesteś wyjątkowy i pewny siebie!


Jak wziąć udział


Wszystko, co musisz zrobić, to udostępnić na Instagramie post ze zdjęciem na którym się uśmiechasz i podzielić się swoją historią. Publikowany post musi być publiczny oraz konieczne jest użycie w opisie dwóch hastagów #ColgateSmileOn i #ColgateSmileOnPoland. Nie zapomnij oznaczyć swoich znajomych, jeśli uważasz, że również będą chcieli podzielić się swoją historią i uśmiechem.

Pięć osób z najbardziej inspirującymi historiami i wyjątkowymi uśmiechami zostanie twarzami nowej kampanii Colgate Max White. Wiosną 2020 roku wybrane osoby zostaną zaproszone na sesję fotograficzną i nagranie wideo do Paryża.

W aktywacji mogą wziąć udział wyłącznie mieszkańcy Europy, którzy ukończyli 18 lat. Wszyscy uczestnicy muszą mieć publiczne konto na Instagramie. Z jednego konta można wziąć udział w konkursie tylko raz. Zgłoszone zdjęcie musi przedstawiać tylko jedną osobę. Regulamin aktywacji znajdziesz tutaj.

max white