Odpowiadamy  za radosne uśmiechy

ROZPOWSZECHNIANIE ZASAD HIGIENY JAMY USTNEJ

Odpowiadamy
za radosne uśmiechy

Dostęp do edukacji z zakresu zdrowia jamy ustnej to podstawa zdrowego uśmiechu

Wyobraź sobie, że wszyscy mamy dostęp do wiedzy pozwalającej zachować zdrowy uśmiech. Moglibyśmy wtedy wyeliminować tak wiele uleczalnych i możliwych do uniknięcia problemów z jamą ustną. To właśnie nasza wizja. Aby ją zrealizować, za pośrednictwem naszych rozwiązań i produktów wyznaczamy standardy zdrowia oraz tworzymy możliwości zdobywania wiedzy o zdrowych i łatwych do wykształcenia nawykach.

Naszą ambicją jest przyszłość bez ubytków.

Inicjatywy Colgate zawsze mają na celu rozpowszechnianie zasad higieny jamy ustnej – począwszy od programu szerzenia wiedzy o nawykach zdrowotnych, który do roku 2025 dotrze do dwóch miliardów dzieci, po ułatwienie im dostępu do dobrej opieki stomatologicznej.

Colgate Bright Smiles Bright Futures

2 MILIARDY RADOSNYCH UŚMIECHÓW

Colgare RADOSNY UŚMIECH,
RADOSNA PRZYSZŁOŚĆ®

Od ponad 30 lat program Colgate RADOSNY UŚMIECH, RADOSNA PRZYSZŁOŚĆ® zapewnia dzieciom z całego świata dostęp do bezpłatnych badań stomatologicznych i edukacji z zakresu zdrowia jamy ustnej – chcemy, aby zdrowe nawyki trwały całe życie. Dzięki Twojemu wsparciu dotarliśmy do ponad jednego miliarda dzieci. Naszym celem na rok 2025 jest zwiększenie tej liczby do dwóch miliardów.

Dowiedz się więcej

 

Sprawiamy, że pielęgnacja jamy ustnej jest coraz bardziej dostępna.

Jesteśmy oddani misji uczynienia wysokiej jakosci produktów do higieny jamy ustnej oraz odpowiedniej edukacji dostępnymi do coraz szerszego grona ludzi na całym świecie. Pragniemy, by każda osoba, niezależnie od potrzeb czy okoliczności, była w pełni wyposażona w wiedzę i produkty potrzebne do utrzymania codziennej higieny jamy ustnej.

Centrum Zdrowia Jamy Ustnej Colgate

Centrum Zdrowia Jamy Ustnej Colgate

Masz na temat higieny jamy ustnej? Mamy odpowiedzi! Odwiedź naszą często aktualizowaną stronę Centrum Zdrowia Jamy Ustnej, by znaleźć pomocne artykuły, filmy i materiały. Z nami będziesz na bieżąco w kwestii rekomendacji ortodontycznych, wypełnień, zębów mądrości etc., byś mógł/a dbać o zdrowie zębów i jamy ustnej w każdym wieku.
 

Odwiedź Centrum Zdrowia Jamy Ustnej

Zrównoważone Produkty do Higieny Jamy Ustnej

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Walcząc o zdrową planetę naszą przejrzystością

 

Dowiedz się więcej