Sparking optimism in everyone, every day

Nasza misja

Zarażając optymizmem – zawsze,
wszędzie, każdego

Każdy zasługuje na to, aby cieszyć się na myśl o przyszłości

Chcemy szerzyć optymizm, więc angażujemy się w działania na rzecz zdrowszej planety i codziennie staramy się, aby każdy mógł cieszyć się zdrowszym uśmiechem.

Moc optymizmu

Optymizm to nie zawsze łatwa sprawa, ale gdy spróbujesz optymistycznie patrzeć na świat, zobaczysz, że to potężna siła, która może odmienić Twoje życie. Dzielimy się opowieściami osób, które znalazły w sobie odwagę, aby nie przestawać się śmiać i dalej próbować zmieniać świat na lepsze. Mamy nadzieję, że zainspirują Cię do tego samego!

Motywujemy wszystkich do dbania o zdrowie jamy ustnej

Każdy może cieszyć się pięknym, radosnym uśmiechem. Właśnie dlatego chcemy szerzyć standardy zdrowia jamy ustnej na całym świecie. Bez względu na to, czy chodzi o budowanie nowych, zdrowych nawyków u dzieci, czy też o zdobycie nowej wiedzy prosto od eksperta, naszym celem jest poprawa stanu Twojej jamy ustnej.

Ułatwiamy dostęp do wiedzy z zakresu zdrowia jamy ustnej

Na całym świecie wdrażamy wiele pionierskich programów, które mają ułatwić ludziom dostęp do informacji i materiałów dotyczących zdrowia jamy ustnej – chcemy, aby wszyscy mogli cieszyć się pięknym uśmiechem.

Jakie działania podejmujemy?

Przyszłość naszej planety maluje się w jaśniejszych barwach

Nieustannie poszukujemy lepszych i bardziej zrównoważonych sposobów produkcji naszych wyrobów i opakowań – odkrywamy możliwości wykorzystania mniejszej ilości tworzyw sztucznych i wody i staramy się, aby ilość odpadów była jak najmniejsza. Każdy przecież zasługuje na to, aby cieszyć się na myśl o przyszłości

Dowiedz się więcej

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Pierwsza tego rodzaju tubka pasty do zębów podlegająca recyklingowi
 

Dowiedz się więcej

Wiesz, co dostajesz

Przywiązujemy ogromną wagę do przejrzystości, dlatego chcemy upewnić się, że wiesz, co przynosisz do domu – zawsze masz dostęp do odpowiednich informacji, począwszy od wegańskich preparatów i wyjątkowych składników po związki zawarte w naszych zrównoważonych opakowaniach.

Dowiedz się więcej

Dental experts

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW

Całym zespołem pracujemy na uśmiech na Twojej twarzy

Poprzez akcje, jakie podejmujemy i w które się angażujemy, a także wytwarzane przez nas produkty nasze zespoły "wywoływaczy uśmiechów" dbają o to, by w Twoje ręce trafiało tylko to, co najlepsze.

 

Poznaj nasz zespół