Helping you and your smile stay healthy

Chcemy pomóc Ci
cieszyć się
zdrowym uśmiechem

Codziennie na całym świecie miliony ludzi, którzy zaufali naszej marce, zaczynają dzień od stosowania produktu Colgate. Wiedzą, że pielęgnacja jamy ustnej pomoże im stawić czoła każdemu wyzwaniu.

Zaufanie, jakim nas obdarzają, ma swój początek w starannie dobranych składnikach.

Przede wszystkim składniki Każdy pojedynczy składnik stosowany w naszych produktach jest zupełnie bezpieczny zarówno dla Twojego zdrowia, jak i dla zdrowia Twojej rodziny oraz środowiska. Na każdym etapie produkcji – od laboratoryjnych badań rozwojowych, po półki sklepowe, a nawet Twoją łazienkę – składniki są poddawane dokładnym testom.

W miarę jak zmienia się technologia nasz zespół naukowców nieustannie poszukuje najwyższej jakości składników, wkładając w to naprawdę dużo wysiłku.

Lepsze składniki dla Ciebie i planety

Better ingredients for you and the planet
PRODUKTY WEGAŃSKIE

PRODUKTY WEGAŃSKIE

Większość naszych produktów jest odpowiednia dla wegan, gdyż nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, odzwierzęcych produktów ubocznych ani środków pomocniczych stosowanych w przetwórstwie.

 

PRODUKTY BEZCUKROWE

PRODUKTY BEZCUKROWE

Nie dodajemy cukru do naszych produktów.
Używamy substytutów cukru i sztucznych lub naturalnych słodzików, które poprawiają smak.

 

 

PRODUKTY BEZGLUTENOWE

PRODUKTY BEZGLUTENOWE

Nasze produkty nie zawierają glutenu pochodzącego z pszenicy, żyta i jęczmienia.

 

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI

Chronimy zarówno nasz personel, jak i planetę. Nasze placówki produkcyjne na całym świecie to bezpieczne miejsca pracy. Czynimy znaczne postępy w zakresie wydajności energetycznej i wodnej na drodze ku produkcji bezodpadowej.

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej o składzie naszych produktów.

To prawda – wymowa nazwy niektórych składników może przysparzać wielu problemów, ale stosujemy je z jednego powodu: chcemy zapewnić Ci zdrowy i radosny uśmiech.

SPRAWDŹ, ZA CO ODPOWIEDZIALNY JEST KAŻDY SKŁADNIK

Learn more about what’s in our products

Nieustannie dążymy do poprawy jakości naszych produktów, dlatego też poszukujemy nowych składników i preparatów, które wiązałyby się z takimi samymi lub lepszymi korzyściami bez uszczerbku dla jakości.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ POLITYCE BEZPIECZEŃSTWA SKŁADNIKÓW