Championing a healthy planet

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Walcząc o zdrową planetę
naszą przejrzystością

Ochrona każdego z nas i naszej planety wymaga innowacyjnych działań

Dzisiaj jak nigdy jesteś świadomi tego, jak delikatna jest nasza planeta i jak duże znaczenie ma zdrowy styl życia. Nasze zaangażowanie w szerzenie odpowiedzialności środowiskowej i poprawę samopoczucia ludzi napędza innowacje w zakresie produkcji opakowań, dostawy produktów i wykorzystania bezpiecznych składników. Idziemy o krok dalej – opowiadamy się za zmniejszeniem zużycia wody i produkcji tworzyw odpadowych na całym świecie.

recyclable toothpaste tube

Pierwsza tego rodzaju tubka pasty do zębów podlegająca recyklingowi

 

Dowiedz się więcej

Przejrzystość działań

Zawsze informujemy o tym, co zawiera każdy produkt Colgate. Im więcej wiesz o naszych produktach – od receptur i zawartych w nich składnikach po sposoby dostawy – tym chętniej dzielisz się nimi z pozostałymi członkami rodziny.

Produkty wegańskie

Produkty wegańskie

Większość naszych produktów jest odpowiednia dla wegan, gdyż nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, odzwierzęcych produktów ubocznych ani środków pomocniczych stosowanych w przetwórstwie.

Produkty bezglutenowe

Produkty bezglutenowe

Nasze produkty nie zawierają glutenu pochodzącego z pszenicy, żyta i jęczmienia.

 

 

Produkty bezcukrowe

Produkty bezcukrowe

Nie dodajemy cukru do naszych produktów. Używamy substytutów cukru i sztucznych lub naturalnych słodzików, które poprawiają smak.

Jesteśmy odpowiedzialni

Jesteśmy odpowiedzialni

Chronimy zarówno nasz personel, jak i planetę. Nasze placówki produkcyjne na całym świecie to bezpieczne miejsca pracy. Czynimy znaczne postępy w zakresie wydajności energetycznej i wodnej na drodze ku produkcji bezodpadowej.

Dowiedz się więcej

Every ingredient we use is safe for you and your family

NASZE SKŁADNIKI

Każdy składnik, po który sięgamy, jest bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny

 

Dowiedz się więcej