osoba uśmiechająca się podczas korzystania z telefonu komórkowego

5 rzeczy, których należy szukać w aplikacjach do wybielania zębów

Wiesz, co jest najlepsze? Gdy jedno zdjęcie sprawia, że zaczynasz kwestionować skuteczność swojej rutynowej pielęgnacji jamy ustnej.

Oczywiście istnieje mnóstwo technik rozjaśniania zębów. Ale jeśli są one żółte na zdjęciu, być może jest to kwestia balansu bieli. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Złe oświetlenie można poprawić za pomocą aplikacji do edycji zdjęć, która w magiczny sposób rozjaśni Twój uśmiech. Oto pięć rzeczy, o których warto spamiętać, krzystając z tego typu pomocy:

1. Łatwość użycia

Jeśli aplikacja zaczyna Cię frustrować, będziesz mieć na zdjęciu białe zęby, ale kosztem straconej cierpliwości. Najlepiej znajdź taką, która oferuje intuicyjny interfejs i w maksymalnym stopniu ułatwia korzystanie z funkcji uatrakcyjniania uśmiechu. W niektórych aplikacjach znajdziesz na przykład ikonę w kształcie szczoteczki, którą można bardzo łatwo dostrzec i która aktywuje narzędzie do wybielania zębów.

2. Przed i po

Wybierz aplikację, która pokaże Ci efekty Twoich działań i powie Ci, co dokładnie się zmieniło i czy jest to zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Zestawione ze sobą oryginalne oraz zmienione zdjęcie łatwo porównać i zdecydować, czy rezultat jest do zaakceptowania. Zapoznaj się z recenzją aplikacji, aby upewnić się, że oferuje tę funkcję.

3. Naturalny wygląd

Zęby, których biel jest przesadzona, a więc w oczywisty sposób fałszywa, mogą wprowadzać w większe zażenowanie niż żółte. Unikaj efektów całkowitej bieli wzdłuż ust i wybieraj aplikacje, które oferują bardziej subtelne funkcje wybielania. Aplikacja, która wybiela równocześnie zęby i białka oczu sprawia, że wyglądają one naturalnie. Sprawdź również, czy można wybrać odcień bieli z dostępnej palety.

4. Inne funkcje

Wypróbuj aplikacje, które oferują inne funkcje, np. usuwają blizny lub pieprzyki, dodają „makijaż”, eliminują zaczerwienienie oczu lub poprawiają wygląd skóry; są to narzędzia retuszu, które szybko i łatwo uatrakcyjniają zdjęcia. Szukaj aplikacji, które powstały we współpracy z doświadczonymi fotografami lub profesjonalnymi makijażystkami.

5. Filtry

Szukaj aplikacji, które oferują łatwe w użyciu funkcje filtrowania lub wstępnie ustawione opcje edycji. To prosty sposób na automatyczne edytowanie jasności, kontrastu, nasycenia i temperatury koloru za pomocą jednego kliknięcia. Niektóre filtry świetnie nadają się do wybielania zębów na zdjęciach, ponieważ umożliwiają automatyczną korektę m.in. niezbalansowanej bieli, która przyczynia się do zażółcenia zębów.

$altImage

Chcesz dostawać więcej ciekawostek i ofert specjalnych na maila?

Zapisz się teraz