kobieta siedząca przed laptopem uśmiecha się z dala
Badge field

Idealny uśmiech na rozmowy wideo

Uśmiechnij się do kamery! Jeśli Twój codzienny harmonogram jest wypełniony telekonferencjami lub lekcjami online, prawdopodobnie martwisz się o swój uśmiech bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Czat wideo to doskonałe narzędzie łączące ludzi, ale czasem możesz czuć się niepewnie, widząc siebie częściej niż zwykle. Podczas wideorozmowy dostrzegasz w zębach swoje stare wypełnienia lub przychodzi ci na myśl, że twoje zęby mogłyby być bielsze? Niezależnie od tego, co o sobie sądzisz, pamiętaj, że doskonały uśmiech na zdjęciu można uzyskać łatwiej niż myślisz.

Idealny uśmiech na zdjęciach

Naturalny uśmiech to fantastyczny sposób na zwiększenie pewności siebie. Dzięki niemu pierwsze wrażenie, jakie wywierasz na innych, będzie naprawdę udane i pokochasz robione przez siebie zdjęcia. Pamiętaj o poniższych wskazówkach następnym razem, gdy będziesz prowadzić rozmowę wideo lub pozować do zdjęcia:

  • Pomyśl o czymś, co sprawi, że zaczniesz się uśmiechać lub śmiać.
  • Znajdź dobre oświetlenie.
  • Umieść kamerę na wysokości oczu.
  • Odpręż się i baw się dobrze!

Regularna higiena jamy ustnej ma zasadnicze znaczenie dla zdrowego uśmiechu. Szczotkowanie zębów pastą z fluorem dwa razy dziennie, czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i spożywanie zdrowych produktów zapewnia zdrowie jamie ustnej. A co, jeśli potrzebujesz kosmetycznych rozwiązań?

Jak mogę poprawić swój uśmiech?

Niezależnie od tego, czy idealny uśmiech dla ciebie to przede wszystkim perłowobiałe albo doskonale proste zęby, omów swoje cele z dentystą, który pomoże ci wybrać zabieg najlepiej dopasowany do twoich potrzeb. Stomatolog przedstawi ci bezpieczne i skuteczne opcje, które zapewnią zdrowy uśmiech na zdjęciach i w innych sytuacjach.

Oto kilka metod wybielania i innych zabiegów, które sprawią, że będziesz mieć uśmiech jak ze snu:

  • Ogólnodostępne metody wybielania zębów: Uzyskanie białego uśmiechu w domu jest możliwe dzięki paskom i żelom wybielającym dostępnym bez recepty. Wybieraj produkty z atestem i postępuj zgodnie z instrukcją. Jeśli podczas korzystania z tych środków wystąpi ból, natychmiast przerwij ich stosowanie i skonsultuj się z dentystą.
  • Profesjonalne zabiegi wybielania: Jeśli na twoich zębach znajdują się przebarwienia i nie pomogły ci domowe zestawy wybielające, możesz skorzystać z zabiegu przeprowadzanego w gabinecie dentystycznym. Profesjonalne zabiegi wybielające wymagają zwykle jednej lub dwóch wizyt. Stomatolog może następnie przepisać nakładki wybielające do stosowania w domu, które utrwalają osiągnięte rezultaty.
  • Licówki: Licówki pomagają naprawić pęknięte, złamane lub przebarwione zęby. Te wykonane z porcelany lub żywicy kompozytowej nakładki przyczepiane są do przedniej powierzchni uszkodzonych zębów i poprawiają uśmiech. Licówki wyglądają naturalnie i możne je nosić nawet ponad dziesięć lat. Są alternatywą dla ekstrakcji zęba, a sam zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia.
  • Alignery, czyli aparaty nakładkowe: Przezroczyste alignery mogą okazać się tym, czego potrzebują twoje zęby – możesz je wyprostować bez wpływu na ich estetykę (jak w przypadku metalowych aparatów ortodontycznych) i zapewnić sobie piękny uśmiech. Zabieg zakładania tych nakładek trwa tyle samo, co w przypadku tradycyjnych aparatów, a jego rezultaty mogą utrzymywać się przez całe życie.

Podczas gdy wideorozmowy stają się częstym elementem naszej codzienności, każdy z nas chce czuć się pewnie uśmiechając się do kamery. Niezależnie od tego, jaki uśmiech wydaje ci się idealny, możesz wybrać jedną z wielu skutecznych i przystępnych cenowo opcji. Skonsultuj się dentystą, który pomoże wybrać najlepszą metodę zapewniającą zniewalający uśmiech nawet w kamerze.

$altImage

Chcesz dostawać więcej ciekawostek i ofert specjalnych na maila?

Zapisz się teraz